Opublikowano:

RODO

Witaminas logo czarne
Opublikowano:

Przerwa techniczna sklepu

Witaminas logo czarne

Komunikat techniczny

W związku z koniecznością wykonania prac technicznych, witryna Witaminas.pl będzie chwilowo niedostępna, zgodnie z poniższym planem:

rozpoczęcie prac2018-05-28 21:50:00
zakończenie prac2018-05-29 07:00:00
czas niedostępnościponad 3 h
uwagiWe wskazanym terminie przeprowadzone zostaną prace techniczne mające na celu migrację fizycznych serwerów do innej lokalizacji. W podanym przedziale czasowym niedostępne będą wszystkie usługi. WAŻNE, nie wystąpi zmiana adresów IP.

Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby przerwa we wskazanym przedziale była możliwie najkrótsza. Przepraszamy za niedogodności.

Pozdrawiamy,
Witaminas.pl

Opublikowano:

Przerwa techniczna sklepu Witaminas.pl

Witaminas logo czarne

Dzień dobry

Ze względu na migrację domen u naszego dostawcy usług informujemy, iż sklep WitaminaS.pl będzie niedostępny przez kilka godzin w dniach:

12.01.2018 do 13.01.2018

Szacujemy, że całkowita niedostępność usług wyniesie kilka godzin, od godziny 18:00 do 6:00.

 

Za utrudniania przepraszamy

Opublikowano:

Suplementy dla wegetarian i wegan

Szczególne potrzeby konsumentów

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się przejść na dietę wegetariańską lub wegańską. W związku z tym, wychodząc na przeciw potrzebom takich osób sklep internetowy z witaminami i suplementami Witaminas.pl przygotował odpowiednie kategorie produktów. Znajdują się tam zarówno witaminy jak i minerały, aminokwasy i inne. Eko sklep internetowy Witaminas zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Skład suplementów dla wegetarian i wegan

Wszystkie propozycje suplementów dla wegan, nie zawierają żadnych składników odzwierzęcych, a więc ich zażywanie jest w pełni zgodne z założeniami wegańskiej diety. Kluczowymi surowcami, jakich używa się do wyrobu takich produktów, są składniki roślinne oraz minerały pozyskiwane z odpowiedzialnych źródeł. Tym samym nie tylko wychodzą naprzeciw weganom, ale wszystkim osobom nastawionym na zdrowe odżywianie.

Plany na przyszłość i prośba o opinie

Cały czas oferta sklepu naturalnego witaminas.pl jest rozszerzana. Z pewnością w najbliższym czasie wprowadzimy szereg nowych produktów zarówno dla wegetarian i wegan jak i dla wszystkich, którzy pragną się zdrowo odżywiać i wspierać swój organizm. Jeśli mają Państwo jakieś potrzeby lub propozycje co powinno być dla nas następnym kierunkiem to prosimy o kontakt.

Zespół witaminas.pl